Czy książka to dobry pomysł na świąteczny prezent?

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który spędzamy w gronie najbliższych nam osób. Święta kojarzą się ze śniegiem, choinką, migoczącymi światełkami w centrach miast, jak i również z prezentami. Co roku wielu z nas stoi przed dylematem, co kupić mamie, tacie, babci czy siostrze i niejednokrotnie  nasze pomysły na prezenty świąteczne np. książki się kończą. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem książki na prezent dla kogoś bliskiego z okazji nadchodzących świąt to jesteś w dobrym miejscu. Książka pt. “Wybaczam ci. Ina Kobryn.” autorstwa Remigiusza Mroza – jednego z najpopularniejszych pisarzy powieści kryminalnych w Polsce – to idealna propozycja na świąteczny upominek.

Jaką książkę na prezent wybrać?

Wybór książki na prezent dla bliskiej osoby to nie lada wyzwanie, ponieważ na rynku dostępna jest niezliczona ilość pozycji. Dodatkowo co roku wydawane są nowe książki, co nie ułatwia zadania. Dlatego warto postawić na literaturę znanego twórcy, który ma szerokie grono odbiorców i którego dzieła dobrze się sprzedają. Takim pisarzem jest niewątpliwie Remigiusz Mróz. W 2021 roku wydał znakomitą książkę “Wybaczam ci. Ina Kobryn.”, opowiadającą o współczesnej kobiecie, która przypadkowo znajduje na Facebooku wiadomość skierowaną do swojego męża od nieznajomej dziewczyny. Kolejnego dnia tajemnicza dziewczyna popełnia samobójstwo, mąż bohaterki wypiera się tej znajomości, a Ina odkrywa kolejne jego sekrety. Książka okazała się bestsellerem i doczekała się kontynuacji pt. “Nie ufaj mu. Ina Kobryn.”

Komu podarować książkę w prezencie?

Książka to dobry pomysł na prezent świąteczny dla każdego, jednak trzeba wziąć pod uwagę zainteresowania i preferencje danej osoby. Wspomniana pozycja będzie świetnym rozwiązaniem szczególnie dla osób lubiących powieści kryminalne, tym bardziej, że składa się z dwóch tomów. Książka ta przypadnie również do gustu osobom, które uwielbiają czytać wszelkiego rodzaju książki i interesują się literaturą. Na pewno masz taką osobę w swoim najbliższym otoczeniu, dlatego już nie musisz się zastanawiać, co jej podarować na święta.